Aperio

Odpověď na příspěvek

Hodnocení a srovnání porodů u Apolináře 2008 a 2011Claire 15.01.2012 00:54

Apolinář jsem si vybrala kvuli "lepšímu" dohledu nad mírně rizikovějším těhotenstvím. Poradna a oba porody - vše O.K., akorát při druhém porodu i když jsem personálu říkala, že to bude rychlý porod a chci zase epidurál, tak stejně nespěchali a epidurál nestihli udělat. No aspoň mám zkušenost s porody oběma způsoby. Z lékařských kapacit této porodnice opět nezklamali VYNIKAJÍCÍ LÉKAŘI s vynikajícím přístupem ke člověku jako takovému: MUDr. Koucký, MUDr. Klímková.
Bohužel porodem vše zde končí - 2x zkušenost z oddělení P15 je bohužel negativní. Podruhé už víte, jak to tu chodí a tak to tu nějak přežijete.
Pro prvorodičku je to zkouška nervů, často protichůdné rady a názory personálu, pochopení, pomoci a vstřícnosti mnoho nezažijete..
Oproti 2008 došlo v pár detailech na tomto oddělení k celkovému zlepšení.
POUZE JEDINÁ DĚTSKÁ SESTRA (starší vysoká paní - snad "Marie"?) je naprostý anděl, její pochopení, laskavost a pomoc vás zahřeje u srdce a povzbudí.
Vydržím hodně, ale "lidského, laskavějšího, profesionálnějšího" přístupu k nám pacientkám-rodičkám tu zatím automaticky nenajdete.
Je to zkrátka továrna na děti a možná, kdybychom si zkusili jejich práci za ne moc peněz a na směny, s plno zodpovědnosti a nervovým vypětím, tak bychom také asi nebyli 100%...
Ale tuto práci by měla sestra dělat jako poslání, jinak to pak vypadá takto..

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png


Zpět na diskusi k článku

Zpět na stránku Porodnice Praha 2 - Apolinář