Aperio

Diskuse > Porodnice Praha 4 - Krč, Thomayerova nemocnice

Re: Naprostá spokojenost!Věra 01.02.2012 22:40

Taky jsem téměř před třemi roky rodila s paní doktorkou Chromjákovou, je to senzační ženská! Zrovna jí začala odpolední služba na sále, když to na mě, třetí den po prasknutí vody, konečně přišlo. Užila jsem si předtím v pokojíku na sále dvě akční noci plné porodů a čekala jsem, kdy mi taky začnou nějaké ty stahy. Doma nás čekal devítiletý syn, o další dvě miminka jsem v jeho dvou a čtyřech letech bohužel přisla. Rodila jsem předčasně v 35. týdnu a jediné, o co mi šlo, bylo přivést na svět živé a zdravé dítě. Slíbila jsem si, že přijmu všechno, co se mnou budou provádět a budu pozitivní. Proto mi nevadilo prodírat se v noci na toaletu kolem úpících maminek, které se připravovaly na porod (holení, klystýr, sprcha a tak). Jediné, co mě trochu vyvedlo z míry, byl jeden vyjukaný tatínek, který se nehodlal pohnout z místnosti se sprchami a koutkem pro přípravu, kterou se muselo projít na WC. Zřejmě strážil svou rodící manželku...
Vyzkoušeli na mě během té doby snad veškerá existující farmaka. Hitparádu vede Dolsin. Jaký div, že jsem na sále usínala:-). Všichni ale byli milí a usměvaví a já jsem věřila, že dělají všechno, co považují v danou chvíli za nejlepší.
To finále s paní doktorkou nikdy nezapomenu. Pár minut poté, co lékař končící službu ohlásil, že pro dnešek mi dají pokoj a zkusíme to zase zítra, přišlo v rychlém sledu několik vydatných stahů a už jsme s manželem klusali ulehnout na záda a tlačit. Byl to pěkný fofr. To štěstí, že mám holčičku, že sama dýchá a zdá se být bez problémů, se nedá slovy popsat. Všechno bylo super a fajn díky tomu malému růžovému uzlíčku. Nemohla jsem se dočkat, až mi ji dovolí pochovat a přiložit k prsu. Pořád jsem vybíhala z postele a chodila se na ni dívat. Malá byla vzorná, žádné zdravotní potíže a tak mi ji po pár hodinách půjčili:-). Prostředí nemocnice nebylo nic moc, ale lidé dělali, co mohli a zaslouží si ocenění. Po dvou dnech jsem se probojovala na nadstandard. Je drahý, ale podle mě to byly nejlépe utracené peníze za celé moje těhotenství a mateřství. Vážně jsem si to užila a ráda na to vzpomínám.

Zpět na diskusi k článku

Zpět na stránku Porodnice Praha 4 - Krč, Thomayerova nemocnice