Aperio

Odpověď na příspěvek

registrace k porodu on-line Apolinář a porodjasmin 21.02.2014 07:33

Co se traduje v Praze za "hruzu" registrace k porodu ve 14tt.
.. už je možnost registrovat se k Apolináři on-line.. Registrovací systém i postup mají na webu (pro mě byl postup nesrozumitelný, komplikovaný, nebyla jsem v ČR, tak jsem nepřesně vypočítala předpokl.datum porodu ) .. naštěstí (moje chyba v datech) šla a jde napravit e-mailem se spravcem sítě (najdete v kontaktech) .. Nutné osobní dostavení "1.návštěva" se opět dala e-mailem dohodnout až za cca 5měsíců (byla jsem až do 7.měs. v zahraničí) .. V zastoupení z rodiny na "1.návštěvu" nikoho za vás nepřijmají ..

A pokud srovnám přístup u registrace 2011 a 2013.. nyní pro mě příjemnější .. V r.2011 byla ještě čekací, nesmyslná fronta "hysterie" z řad maminek (personál byl pozitivně profesionalní, imunní 1000x opakovat stejné) A nyní 2013, příchod na smluvený čas, který vám potvrdí 1hod předem sms na tel.. (netypicky v 7měs.) jsme si i s humorem prošly dotazník..

2.porod u Apolináře je "za dveřmi"
1. porod 2011 - návštěvy v ambulanci byly občas "hektické" ale z pozice "prvorodičky" a osobních emocí..
A samotný porod proběhl "na poslední chvíli" SUPER ač jsem cítila poslíčky po 5min. odpoledne v ambulanci mi řekly, že to ještě není porod.. Po 2hod jsem se vrátila s manželem, že se mi děla špatně.. Dr. už mě přijala k porodu,.. ale vše bylo na začátku a manžel by musel čekat venku "nedefinováno jak dlouho" .. Dr. nám doporučila, at nečekáme a jedem se ještě domu najíst (bydlíme 20min autem, a humor Dr. že jízda autem vše jen uspíší :) ,, díry v silnici udělaly opravdu své a hned po odemknutí dveří jsme jeli zpět :) Večerní příjem za porodu, otevřená na 8cm, porodní plán si Dr. přečetla až po porodu s úsměvem, že vše splnila :) Personál se představil, manžel byl u porodu. Skoro celou dobu jsem byla s monitorem ve stoje, s oporou manžela.. sami bez personálu a dalších rodiček.. až na vypuzení jsem byla na polosed (manžel, Dr., asistentka a dětská Dr, nikdo jiný)... s mimi udělaly mrštné salto, kuli pupeční šnůře kolem krku, mimi mi daly na hrud ještě neodstřižené.. když se Dr.ptala, zda chce odstřihnout tatínek, vzpoměla jsem si, že chci darovat pupeční krev.. (ted se prý už nedá?) ale vše rychle připravila, odebrala.. mimi šlo na chvíli v doprovodu otce na vyšetření.. a pak bylo s námi v boxu 1hod, donesly mi noční svačinku, kterou snědl unavený tatínek :) Věděla jsem o P15 :( naštěstí měli volný 2lužák, kde byl tatínek až do půlnoci na pokoji a za mimi jsme se chodili dívat do inkubátoru (1.zimní noc) .. Sestry a jejich přístup dost záleží i na Vás, vždy se snažily poradit, pomoci.. a až s odtupem času jsem docenila "jejich fígle", které v ten moment ani neoceníte ..Mě stresovalo nutné vážení, nejsem tabulkový typ a zápis jsem psala od "voka" což bylo poznat :)

Všem přeju spontánní porod, zdravé mimi..

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png


Zpět na diskusi k článku

Zpět na stránku Porodnice Praha 2 - Apolinář