Aperio

Odpověď na příspěvek

Osobní přístup jen na okoBaránková 04.02.2015 01:43

Vážená Mileno Dokoupilová.

... neboli loklo si plodové vody a pak trochu kuckalo :-)
A proto bylo 16 hodin mimo matku? :-) Před očima matky jste ji neošetřovali, v žádném případě. Co jste s ní za mou postelí prováděli, jsem připoutaná na lůžku nemohla sledovat. Nic jste mi nevysvětlili a do papírů mohli napsat opravdu cokoliv.

Kdybych se intenzivně neptala, kam a proč jí odnášíte, tak by prostě najednou zmizela.
Chodila jsem se pak na ní dívat do inkubátoru. (Myslím, že to bylo taky zakázané). Spala nonstop celou noc a dýchala naprosto neslyšně.

Když si loknu vody ve vaně, taky chvíli chrchlám. Ale dobře, prevence je prevence. Chráníte se tak preventivně proti byť minimálnímu riziku udušení. A to chápu.
Vše by bylo v pořádku, kdybyste se jako porodnice neprezentovali jako podporovatelé přirozených porodů. Ty opravdu vypadají jinak. Šlo mi především o to, co narození dítěte předcházelo. To je důležité!

Zdůrazňuji, že v textu není jediná smyšlenka. (Chcete například poslat od mého gynekologa popis či fota nesešitých svalů? A to jste mne dole kontrolovali nespočetněkrát a mnoho osob. Upozorňovala jsem na špatné zašití - marně. Spíše bych mohla připisovat, ale už tak je článek dost dlouhý.

O kojení píšete hezky, praxe byla opravdu jiná, bohužel. A není celý stav daný tím, že tam všichni vyděláváte méně, než by bylo důstojné vzhledem k náročnosti povolání.? Jinak pro to totiž nemám logické vysvětlení.

Znám dvě ženy, co rodily u vás, do žádné diskuze nikdy ze strachu nenapsaly, v porodnici mlčely, ale jejich zkušenost je variantou té mé.

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png


Zpět na diskusi k článku

Zpět na stránku Porodnice Hořovice