Aperio

Diskuse > Porodnice Praha 2 - Apolinář

Poděkování 16.12.2015Zuzana 14.01.2016 17:15

Osobně můžu jedině poděkovat personálu Apolináře za skvělou péči, které se mi a také moji dceři dostalo.

Moje velké příjemné překvapení z úžasného laskavého a vstřícného přístupu personálu nastalo již během třetího trimestru, kdy jsem tam několikrát pohotovostně prosila o vyšetření. Většinou jsem několik hodin necítila žádné pohyby miminka přičemž mě pokaždé velmi ochotně, laskavě a velmi pečlivě vyšetřili a uklidnili.

Porodu se v noci na 16.12.2015 ujala porodní asistentka paní Lucie Lorencová, které vděčím nejen za to, že spontánní porod s mojí komplikací rozdvojené dělohy proběhl poměrně hladce (a to i bez epidurálu, který jsem odmítla), ale také za to, že proběhl bez nástřihu. Především jsem jí vděčná za to, že vyhověla mému přání z porodního plánu a miminko bylo hned po narození ke mě přiloženo na dobu cca 30 minut. Věřím, že tomuto vděčíme za bezproblémový a rychlý nástup laktace. Poděkování patří také pánům doktorům, kteří mi v závěru porodu pomohli odrodit placentu, které se nechtělo ven (MUDr. Černý tuším a paní doktroka anestezioložka).

Následná péče na oddělení šestinedělí byla pro mne také příjemným překvapením, a to nejen laskavým přístupem pečujících sestřiček, ale především SKVĚLOU denní i noční podporou dětských sestřiček.

Před příchodem do porodnice jsem měla (díky médiím) poměrně jasnou představu o všech systémových problémech českého porodnictví, nicméně moje osobní zkušenost s tímto ústavem je naprosto skvělá.

Zpět na diskusi k článku

Zpět na stránku Porodnice Praha 2 - Apolinář