Aperio

Diskuse > Porodnice Hořovice

Nejlepší porodniceJulie V. 07.02.2016 12:34

Tak, před týdnem jsem porodila v Hořovicích. Musím říci, že i když to mám do porodnice 80km, tak se to naprosto vyplatilo. U porodu jsem měla střídání služeb, nejprve Dr Závorovou a PA Cafourkovou, pak Dr Křenkovou a PA Žaludovou. Všichni byli naprosto úžasní, hrozně hodní a milí, skvěle radili a pomáhali. Na porodním sále (pokoji) jsem měla k dispozici čaj, vlastní koupelnu, přítmí a spoustu pomůcek pro prodýchávání kontrakcí. Všechno probíhalo v naprostém klidu a soukromí, kdokoli vešel dovnitř tak zaklepal. Co se týče analgezie, dostala jsem nabídnutý epidurál a Entonox, využila jsem Entonox a vřele jej mohu doporučit!

Na šestinedělí dostanete košile, podložky, vložky dle potřeby, tři plíny na miminko a den. Oblečení a mýdlo pro miminko; zavinovačka netřeba. Šestinedělí tvoří buď nadstandardy (solo pokoje), nebo dvojlůžkáče, vždy s vlastní koupelnou a wc, nově zrekonstruované. K dispozici máte také kojící polštář. S sebou potřebujete akorát plínky navíc, něco na mazání bradavek, vložky do podprsenky a něco na mazání zadečku miminka.

Všechny sestry, jak novorozenecké, tak šestinedělní jsou strašně milé, neustále k dispozici, péče je na výborné úrovni. Kdybych rodila potřetí, což asi nebudu, tak rozhodně opět tam!

Zpět na diskusi k článku

Zpět na stránku Porodnice Hořovice