Aperio

Odpověď na příspěvek

nedoporučuji - primář na porodním arogantní, šestinedělí - hrůza-týrali mimčoJitka 12.10.2017 14:22

Rodila jsem v Hořovicích 26.10.2014. Porodní asistentka velmi mila, stejně i doktorka, která však nepoznala, že mám vysokou hráz a pozdě přistoupila k nástřihu až sošlo i k natrhnutí. Mimčo se narodilo úplně modré a já si kvůli velmi dlouhému tlaku na pánevní dno nemohla tři týdny sednout, ale ani stoupnout. Primář, který se před porodem na mě přišel podívat, nezdraví. (Jednou jsem ho pozdravila při kontrole 3x - neodpověděl) Rovnou vypálil: ,,Vy jste ta, co jí praskla voda?"
Při porodu Vám zalomí nohy, ať si je koukáte chytnout pod koleny. Žadné podnožky, jak nám říkali v předporodním kurzu.
Na oddělení šestinedělí sestry nevidí rády (mírně řečeno), když chcete být při vyšetření s dídětem. Při vyšetření krve z nožičky sestra dokonce píchla dceru, když jsem se otočila na primářku šestinedělí, ještě jednou. Dcera se velmi rozplakala a pak dceři obě vynadaly, co tak řve. To, že dceru naschvál píchla znovu jsem zjistila až při odlepení náplasti.
Ačkoliv bylo na oddělení šestinedělí poloprázdno, tak při dotazu na kojení sestra řekla, že si nějak poradím, kdyby to nešlo, tak přijde. Nepřišla. Za to Vám tam dopoledne postupně přijde kvantum lidí, aby každý udělal jednu maličkost.
Doteď však nemůžu zpracovat, jak někdo mohl naschvál týran novorozeně.

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png


Zpět na diskusi k článku

Zpět na stránku Porodnice Hořovice