Aperio

Diskuse

Porodnice Třebíč

Příspěvků: 6


super porodní oddělení vs. neochotná dětská sestratteery 07.09.2018 15:43

V porodnici jsem rodila 14.7.2018. Porodní sály útulné, měla jsem vše potřebné i dostatek soukromí. Partner se mnou mohl být po celou dobu porodu. Lékařský personál na porodním oddělení moc příjemný a ochotný. Zejména chválím pana doktora Žižlavského za jeho péči a přátelský přístup.
Nespokojená jsem byla na oddělení šestinedělí, protože díky jedné dětské sestře, která měla zrovna službu jsem málem nekojila. Nelíbil se mi její přístup. Neochotná, nic nevysvětlila, ještě se na mě dívala jak na blázna, když jsem za ní přišla, že mě kojení bolí a jestli to dělám dobře. Nic mi nevysvětlila, jen rvala malého k prsu. Když to nešlo, tak mi dala na kojení kloboučky a ještě o několik čísel větší. Později jsem zjistila díky laktační poradkyni, že jsem je vůbec nepotřebovala. Akorát se malý nadřel a málo přibíral.Jak jedna ženská dokáže tolik pokazit :-/
Nicméně pokoje hezké, sociální zařízení na každém pokoji. Jen ve stravě by se mohli trochu polepšit a nedávat maminkám to, co miminka zákonitě nadýmá, jako čerstvé pečivo, křenová omáčka apod. Příště půjdu rodit zase sem, přece jen s kojením a péčí o miminko už si budu vědět rady.

Odpovědět


výborná zkušenostLenka 08.01.2018 21:55

V Třebíčské porodnici jsem porodila obě děti. Se vším naprostá spokojenost. Především práce asistentek u porodu k nezaplacení. Byly úžasné a moc nám pomáhaly. I na oddělení šestinedělí v obou případech příjemná zkušenost, ochotný personál a milý přístup.
Velmi všem děkuji za jejich práci a pomoc v této úžasné životní situaci.
Lenka

Odpovědět


Porodnice Třebíč porušuje zákonKatka 20.10.2015 21:50

Do Třebíče rozhodně ne, protože tato porodnice porušuje zákon. Vybírá poplatky za doprovod u porodu. To je nezákonné, což konstatovala i veřejná ochránkyně lidských práv.
Doprovod u porodu není nadstandardem. V 90. letech to za nadstandard považováno bylo, protože za socialismu to nebylo možné. V Německu a v Rakousku se za tuto službu v porodnicích žádný poplatek nevybírá. I v ČR řada porodnic poplatek zrušila (mj. i Jihlava či Havlíčkův Brod).
Jedni rodiče přivedli na svět dceru v soukromé nemocnici v Neratovicích. Nesouhlasili s poplatkem 1200 Kč za doprovod otce a duly (za každou osobu museli zaplatit 600 Kč). Podali žalobu k Okresnímu soudu v Mělníku. Ten spočítal, že Almeda (tak se soukromá nemocnice v Neratovicích nazývá) neměla s doprovodem vyšší náklady než 200 Kč, a nařídil nemocnici, že musí rodičům vrátit částku v plné výši. Almeda však poplatek za doprovod vybírá vesele dál stejně jako Nemocnice Třebíč. Je zadlužená, kolik musela zaplatit rodičům zaměněných dětí, a tak chce tuto částku získat zpět.
Za sebe mohu říci: Třebíč rozhodně ne!

Odpovědět


SpokojenostJ4444 02.02.2015 15:49

S porodnicí naprostá spokojenost. Asistentka byla milá a velice nám pomáhala. Za její asistence jsme našli nejvhodnější polohu pro porod.
Šestinedělí tak dobré nebylo, ale stěžovat si určitě nemůžem. Vybavení pokojů jak na porodním tak na šestinedělí je výborné.
Připravujem se na druhý porod a zvolili jsme opět Třebíč i když máme jinou porodnici blíž.

Odpovědět


PrvorodičkaHanaFaustyna 20.01.2014 12:54

V třebíčské porodnice jsem rodila jako prvorodička. S porodnickým oddělením jsme byli naprosto spokojeni - moderní vybavení, s manželem jsme měli naprosté soukromí, péče porodních asistentek i doktorů - vše bylo ukázkové.

Trochu zklamaná jsem byla z oddělení šestinedělí - měla jsem problém rozkojit se a byla jsem odkázána víceméně na brožurku o kojení a že to mám zkoušet. Naštěstí doma jsme se už rozkojili.

Celkově ale spokojenost s porodem. Přidávám se k díkům porodnickému oddělení.

Odpovědět


Druhý porodDoležalová 05.04.2010 14:44

Třebíčská porodnice je super,druhý porod byl sice komplikovanejši musely mi dělat císař ale citila jsem se tam jako doma,všichni byly ochotní moc doporučuji.byla jsem moc spokojená všem v porodnici bych hctěla moc poděkovat.

Odpovědět


Zpět na stránku Porodnice Třebíč

Váš názor, Vaše zkušenost

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png