Aperio

Diskuse

Porodnice Žatec - dočasně uzavřeno od 1.5.2018

Příspěvků: 6


plánovaná nemocnice Lucie 21.12.2017 22:38

Porodnici Žatec můžu doporučit v roce 2013 jsem tam porodila syna a velice příjemný přístup jak sestřiček tak pana doktora a po 4 letech se tam opet vrátím porodit po 2 jinam bych ani rodit nešla :-)

Odpovědět


SUPEREva 17.02.2015 09:41

Všem doporučuju,perfektní péče a super personál..kdybych měla rodit tak zase jedině Žatecká porodnice

Odpovědět


Úžasná porodnice!!Blanka Poslušná 16.05.2014 20:49

Doporučuji tuhle porodnici jsou tu příjemný sestřičky a doktoři :-) Je mi 16let ale za jejich pomoci jsem to krásně zvládla jsem.. Doporučuji ji všem!! Na tuto porodnici budu vždy vzpomínat a někdy se tam rada vrátím..

Odpovědět


Doporučuji!Kadaňačka 28.07.2012 00:19

Dobrý den, tuto porodnici mohu jen doporučit. První dítě jsem rodila v Kadani a po špatné zkušenosti jsme zkusili Žatec. Byli jsme velmi mile překvapeni :-) Sestřičky i doktoři jsou moc příjemní a vstřícní. Je velká škoda, že ji chtějí zrušit :-(

Odpovědět


Bude to už rok...petra 07.05.2012 20:20

Zítra to bude již rok co se v žatecké porodnici narodil můj syn, na ten veliký svět ho přivedl výborný lékař Mudr. David Ježěk, jemuž patří mé veliké poděkováni.Necelé dva roky přdtím jsem porodila v pražské nemocnici dceru, týden vyvolávaný porod, nakonec zvolena sekce,musela jsem rodit v epidurální anestezii, protože tam se to tak děla a přes to, že jsem je prosila, že to tak nechci, byla jsem označena špatnou matkou, která nechce vidět své ditě.Tři dny na JIP, dceru mě donesli dvakrat, nekojila jsem, dali ji nutrilon s láhve...Vše o co jsem byla ošizena mě bylo vráceno při mém druhém porodu v žatecké porodnici, rodila jsem opět sekcí, ale ulehala jsem na sál v klidu a s absolutní důvěreou, Osmánka mě nosili stále, měla jsem ho u sebe, jak dlouho jsem potřebovala, i přes velký úbytek na váze, byl dokrmen jen stříkačkou a ja se plně rozkojila,všichni byly skvělý a pozitivní, celemu personálu chci velice poděkovat.D8l přivádějte na svě spostu dětí a dělějte maminky tolik štastné, jako jste ped rokem udělali štastnou mě...Děkuji

Odpovědět


zklamáníEva G. 15.08.2011 11:56

Po přečtení všech přízpěvků jsem byla porodnicí nadšená. Ale přízpěvky a to, že je nově zrekonstruovaná je asi tak to jediné co je na porodnici dobré. Přijala nás porodní asistentka která by měla jít spíš do řeznictví než pracovat s lidmi. Vkládala jsem do ní důvěru, obracela jsem se na ní v bolestech a jediné co bylo že jsem já nebo manžel dostali vynadáno! Jako prvorodičce mi zkazila zážitek z celkem pohodového a rychlého porodu. Když se mi například ve sprše udělalo špatně chtěla jsem aby příšla tak manžela seřvala co za ní leze že maminky maj chodit sami že mě stejně tahat nebude. Doufám že je protivná i sama sobě protože i když jsem si odnášela nádherného syna tak na ní tedy nezapomenu dlouho! A jak už jsem psala i jinde synovi neobjevili prasklou klíční kost a to tam pan dr. chodil denně!!! Do žatce jedině pokud tam zmíněná paní pracovat nebude nebo v krajní nouzi!

Odpovědět


Zpět na stránku Porodnice Žatec - dočasně uzavřeno od 1.5.2018

Váš názor, Vaše zkušenost

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png