Aperio

Diskuse

Porodnice Jeseník

Příspěvků: 4


oprava údajůnevernice 19.07.2016 11:25

Dobrý den, jsem přímo pracovník této porodnice a chtěla bych vám jen uvést fakta na pravou míru.
Porodní kurzy už nedělá MUDr. Mina, ani PA Kudličková.
Předporodní kurzy jsou 2x do měsíce, s udaným tématem, ve čtvrtek, cvičení pro těhotné 1xtýdně. Ani na jedno se nemusíte objednávat.
Bohudík, každý jsme nějaký, takže za chování svých kolegů a z druhé strany soudících maminek neručím. Za sebe vím, že tuto práci dělám s láskou a nejlepším vědomím a svědomím, že dobře.
Příjemný den všem.

Odpovědět


Re: oprava údajůPetr 10.01.2018 23:11

A tady snad někdo rodí normálně? Tak na co ty kurzy?

Odpovědět


vse spatnemo 21.08.2014 15:09

Rodila jsem pred 10roky a vse bylo spatne. Vzhledem k tomu ze porod byl predcasny.pri prvnich omplikacich ktere prisli v noci jsem se po 20minutach konecne dovolala sestry za dalsich deset minut dotszil lekar velice neochotny asi se vzbudil.odbyly me kapackou. Druhy den v noci prisel porod ani po 30min nikdo v noci neprisel nakonec jsem vstala a budila sestru na sesterne.dalsi kapacky.rano porod.na porodnim sale nemeli ani poradny inkubator a umela s nim jen jedna sestra.ktera mela nocni a sla domu.potom se sestra hadala s lekarem ze me meli davno odvezt do olomouce. Dite odvezli do olomouce a ja jako bych nebyla. Zadna psychicka podpora nic vubec nic. O pomoc s odstrikovanim jsem si musela rict je ani nenapadlo ze bych mohla mit mliko. Nejhorsi zazitek v mem zivote. Pokud nemate komplikace asi dobry ale jinak nikd vice prasarna snad nejvetsi nic horsiho neni jste kus a bod v tabulce

Odpovědět


Re: vse spatnePetr 10.01.2018 23:23

Tady snad už nejde víc posrat. Tak jako v našem případě, ale jak mi bylo řečeno "vy jste doktor" ? Tak asi tak.........

Odpovědět


Zpět na stránku Porodnice Jeseník

Váš názor, Vaše zkušenost

Antispamový test, opište prosím text:

raptcha.png