Aperio > Kurzy > Pro rodiče (i budoucí)

Masáže miminek a malých dětí

Dotek je základní potřebou, se kterou se rodíme. Sytí a doslova léčí. Na semináři si povíte proč a jak miminka masírovat a prakticky si masáž vyzkoušíte na dětech nebo panenkách.
Seznámíte se i se základními oleji a pomůckami.
Masážní techniky a triky, které se naučíte, obohatí každodenní péčí o miminko. Mohou léčit bolavé bříško, pomáhat usnout nebo naopak pomáhat při nácviku vzpřimování…

max. 7 osob
2 hodiny  (termíny cca 1x za 3 měsíce)
APERIO, V Luhu 6, Praha 4 – Nusle
Koordinátorka kurzů
Milena Jeřábková
tel.: 773 644 569
e-mail: kurzy@aperio.cz
560 Kč pro těhotnou ženu/maminku, partner 200 Kč, miminko samozřejmě zdarma 🙂
PŘIHLÁŠKA PRO TĚHOTNOU ŽENU/MAMINKU
PŘIHLÁŠKA PRO TĚHOTNOU ŽENU/MAMINKU S PARTNEREM

Obsah

Protože v našich kurzech a seminářích dbáme na kvalitu a individuální přístup, je toto setkání určeno pro menší skupinu (4-7) účastníků a účastnic.

Obsah kurzu

  • Proč miminka masírovat
  • Jak a kdy nejlépe začít s masírováním a základní pravidla masáže
  • Masáž a psychomotorický vývoj
  • Základní oleje
  • Praktický nácvik masáže. Tipy, triky, vychytávky
  • Případná další témata dle dotazů účastnic a účastníků

Masáže si sice můžete vyzkoušet na panenkách, ale doporučujeme přijít s miminkem. Tak s instruktorkou uvidíte, jak mimi reaguje a jaké má specifické potřeby.

S sebou si, prosím, vezměte nepromokavou podložku a látkovou plenku (miminka budou na karimatkách) a případně vlastní hračky. Přinést můžete také oblíbený olej na masáž nebo péči o miminko. Navzájem si je porovnáme a případně Vám ho instruktorka okomentuje.

Lektorky

Milena Jeřábková

Milena Jeřábková – je zkušenou instruktorkou plavání miminek. Od roku 2001 se věnuje zejména plavání doma ve vaně s dětmi od narození do 9 měsíců a přednáší o psychomotorickém vývoji dětí. Působí také jako poporodní dula (absolvovala první běh kurzu ČAD pro duly), je poradkyně v oblasti kojení a péče o malá miminka, učí vázat a prodává šátky Vatanai. www.mimivevane.cz