Čas pro rodinu: slaďování práce a rodiny – online kurz pro zaměstnavatele

Vítejte v průvodci pro zaměstnavatele, který vám poskytne inspiraci, jak se svými zaměstnanci nastavit sladění práce s rodinou, jaké nástroje jsou dostupné a jaká je dobrá praxe v různých organizacích. Tento program jsme vytvořili s důrazem na zaměstnávání sólo rodičů, ale doporučení využijete i pro ostatní zaměstnance, kteří o někoho pečují.

Co najdete v programu

  • proč je rovnováha mezi prací a rodinou důležitá
  • jak mohou opatření pro slaďování práce a rodiny zvýšit zisky a reputaci organizace
  • specifika zaměstnávání rodičů a sólo rodičů
  • příklady prorodinných opatření, případové studie a inovativní postupy
  • jak zavádět tyto postupy do praxe (užitečné zdroje, legislativa)

Extra tipy

Většina lekcí nabízí rady „jak na to“ a odkazy na užitečné zdroje. Program obsahuje i pozitivní příklady z praxe. Některá videa a odkazy jsou v anglickém originále. Projít celý program trvá několik hodin, včetně odkazů na další stránky. Je pouze na vás, do jaké míry se chcete programu věnovat – můžete se k němu vracet, kdykoli se vám to bude hodit.

E-learning ZDARMA

Celý program je bezplatně dostupný online. Navrhli jsme ho tak, aby byl pohodlný a časově efektivní – tak, abyste měli přístup k tomu, co potřebujete, odkudkoli a kdykoli. Doufáme, že zde najdete informace, které vám pomohou nastavit skutečně fungující opatření. Aby i vaši zaměstnanci s vaší podporou dokázali sladit práci a rodinný život. Mít čas na rodinu je benefit k nezaplacení.

Dodatečná podpora

Pokud potřebujete další informace, či pomoc, kontaktujte prosím naši organizaci: Aperio – Společnost pro zdravé rodičovství – www.aperio.cz , která poskytuje informace, poradenství (právní a psychologické) a vzdělávání v otázkách rodičovství a mateřství.

Tento program vznikl v projektu mezinárodní spolupráce  „Silnější rodiče, silnější rodiny“ podpořeném programem Erasmus+.

Jak vstoupit do kurzu

Jste již zaregistrováni a přihlášeni?
MŮŽETE ZAČÍT

Nejste přihlášeni?

Přihlaste se pomocí jména a hesla, které jste použili při registraci.

PŘIHLÁŠENÍ
Nejste zaregistrováni?

Zaregistrujte se, je to bezplatné. Do kurzu můžete vstupovat opakovaně, stačí se vždy jen přihlásit.

REGISTRACE
Aperio
Neziskovka roku 2018
CHCI PODPOŘIT KRIZOVOU POMOC PRO RODIČE
Podpořte nás