Čas pro rodinu: slaďování práce a rodiny – online kurz pro zaměstnavatele

Vítejte v průvodci pro zaměstnavatele, který vám poskytne inspiraci, jak se svými zaměstnanci nastavit sladění práce s rodinou, jaké nástroje jsou dostupné a jaká je dobrá praxe v různých organizacích. Tento program jsme vytvořili s důrazem na zaměstnávání sólo rodičů, ale doporučení využijete i pro ostatní zaměstnance, kteří o někoho pečují.

Co najdete v programu

  • proč je rovnováha mezi prací a rodinou důležitá
  • jak mohou opatření pro slaďování práce a rodiny zvýšit zisky a reputaci organizace
  • specifika zaměstnávání rodičů a sólo rodičů
  • příklady prorodinných opatření, případové studie a inovativní postupy
  • jak zavádět tyto postupy do praxe (užitečné zdroje, legislativa)

Extra tipy

Většina lekcí nabízí rady „jak na to“ a odkazy na užitečné zdroje. Program obsahuje i pozitivní příklady z praxe. Některá videa a odkazy jsou v anglickém originále. Projít celý program trvá několik hodin, včetně odkazů na další stránky. Je pouze na vás, do jaké míry se chcete programu věnovat – můžete se k němu vracet, kdykoli se vám to bude hodit.

E-learning ZDARMA

Celý program je bezplatně dostupný online. Navrhli jsme ho tak, aby byl pohodlný a časově efektivní – tak, abyste měli přístup k tomu, co potřebujete, odkudkoli a kdykoli. Doufáme, že zde najdete informace, které vám pomohou nastavit skutečně fungující opatření. Aby i vaši zaměstnanci s vaší podporou dokázali sladit práci a rodinný život. Mít čas na rodinu je benefit k nezaplacení.

Dodatečná podpora

Pokud potřebujete další informace, či pomoc, kontaktujte prosím naši organizaci: Aperio – Společnost pro zdravé rodičovství – www.aperio.cz , která poskytuje informace, poradenství (právní a psychologické) a vzdělávání v otázkách rodičovství a mateřství.

Tento program vznikl v projektu mezinárodní spolupráce  „Silnější rodiče, silnější rodiny“ podpořeném programem Erasmus+.

Jak vstoupit do kurzu

Jste již zaregistrováni a přihlášeni?
MŮŽETE ZAČÍT

Nejste přihlášeni?

Přihlaste se pomocí jména a hesla, které jste použili při registraci.

PŘIHLÁŠENÍ
Nejste zaregistrováni?

Zaregistrujte se, je to bezplatné. Do kurzu můžete vstupovat opakovaně, stačí se vždy jen přihlásit.

REGISTRACE