Aperio > Kurzy > Pro rodiče (i budoucí)

Masáže miminek a malých dětí

Dotek je základní potřebou, se kterou se rodíme. Sytí a doslova léčí. Na semináři si povíme proč a jak miminka masírovat a prakticky si masáž vyzkoušíme na dětech nebo panenkách.

Obsah

Dotek je základní potřebou, se kterou se rodíme. Sytí a doslova léčí. Na semináři si povíme proč a jak miminka masírovat a prakticky si masáž vyzkoušíme na dětech nebo panenkách.
Seznámíte se i se základními oleji a pomůckami.
Masážní techniky a triky, které se naučíte, obohatí každodenní péčí o miminko. Mohou léčit bolavé bříško, pomáhat usnout nebo naopak pomáhat při nácviku vzpřimování…

Abychom zajistili individuální přístup, je toto setkání určeno pro menší skupinu 4-7 miminek.

Obsah kurzu

  • Proč miminka masírovat
  • Jak a kdy nejlépe začít s masírováním a základní pravidla masáže
  • Masáž a psychomotorický vývoj
  • Základní oleje
  • Praktický nácvik masáže. Tipy, triky, vychytávky
  • Případná další témata dle dotazů účastnic a účastníků

Masáže si sice můžete vyzkoušet na panenkách, ale doporučujeme přijít s miminkem. Tak s instruktorkou uvidíte, jak mimi reaguje a jaké má specifické potřeby.

S sebou si, prosím, vezměte nepromokavou podložku a látkovou plenku (miminka budou na karimatkách) a případně vlastní hračky. Přinést můžete také oblíbený olej na masáž nebo péči o miminko. Navzájem si je porovnáme a případně Vám ho instruktorka okomentuje.

Lektorky

Milena Jeřábková

Milena Jeřábková – je zkušenou instruktorkou plavání miminek. Od roku 2001 se věnuje zejména plavání doma ve vaně s dětmi od narození do 9 měsíců a přednáší o psychomotorickém vývoji dětí. Působí také jako poporodní dula (absolvovala první běh kurzu ČAD pro duly), je poradkyně v oblasti kojení a péče o malá miminka, učí vázat a prodává šátky Vatanai. www.mimivevane.cz

Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt.
Petra S.

max. 7 miminek s doprovodem

27. února 2020
od 10:00
délka 2 hodiny
(termíny cca 1x za 2-3 měsíce)

APERIO, Dřevná 2, Praha 2

590 Kč pro těhotnou ženu/maminku
partner 200 Kč
miminko samozřejmě zdarma 🙂

Koordinátorka kurzů
Milena Jeřábková
tel.: 773 644 569
e-mail: kurzy@aperio.cz

PŘIHLÁŠKA

Aperio
Neziskovka roku 2018
CHCI PODPOŘIT KRIZOVOU POMOC PRO RODIČE
Podpořte nás