Aperio pro firmy

Lidé jsou to nejcennější, co máte.
Pomůžeme vám, aby u vás byli spokojení a vaše firma měla prospěch
ze stabilního týmu.
Spokojenost na straně manažerů i řadových zaměstnanců může být nejsilnějším motorem vašeho podnikání. Aperio vám ukáže cestu, kterou již objevili jiní, nebo doporučí opatření na míru.

Aperio > Pro firmy

Připravujeme školení a workshopy pro vedoucí i zaměstnance a zaměstnankyně. Poradíme vám, jak svým lidem usnadníte sladění rodinných a pracovních povinností. Ukážeme vám, jak nabízet rovné příležitosti, využít potenciál pestrého týmu a získat konkurenční výhodu.
Každé naše školení vychází z potřeb konkrétní firmy a otázek, které právě řeší. Vedou je certifikované lektorky, které sestaví program společně s vámi. Školení probíhají ve skupinách do 15 účastníků a jsou zaměřená na praktická řešení.
Nabízíme ke krátkodobému pronájmu reprezentativní zasedací místnost v našich kancelářích v centru Prahy u Vltavy s vyhlídkou na Pražský hrad, poblíž Palackého náměstí. Prostor je vhodný pro pořádání seminářů, supervizí, schůzek, diskuzních a dalších akcí pro jednorázové i pravidelné pronájmy.
ZJISTIT VÍC

Naše nabídka pro zaměstnavatele

Školení, vzdělávání, poradenství

Připravíme pro vás program interního vzdělávání pro vedoucí i řadové zaměstnance a zaměstnankyně na míru. Školení je připravováno vždy s ohledem na cílovou skupinu a žádoucí cíl. Ideální velikost skupiny je obvykle do 15 osob. Spolupracujeme se zkušenými lektorkami a lektory. K tématům souvisejícím s rovnými příležitostmi a prorodinnou politikou zaměstnavatele vám zprostředkujeme konzultace s našimi expertkami a experty.

Příklady témat školení

  • slaďování pracovního a rodinného života
  • flexibilní pracovní režimy
  • management mateřské a rodičovské dovolené
  • jak vybrat vhodná prorodinná opatření
  • jak podpořit diverzitu v manažerských týmech
  • přínos rovných příležitostí pro úspěšnost organizace

Chcete poptat školení?

Skvělé! Napište nám na aperio@aperio.cz

ONLINE KURZ PRO ZAMĚSTNAVATELE
Čas pro rodinu: slaďování práce a rodiny
Průvodce pro zaměstnavatele na cestě k co nejlepšímu zapojení a efektivitě sólo rodičů, kteří u vás pracují.
ZJISTIT VÍC

Workshopy, konference a výměny zkušeností

Aperio spolupracuje na přípravě a organizaci workshopů a konferencí, kde zaměstnavatelé mohou prezentovat své úspěchy v oblasti rovných příležitostí ve firemním prostředí, slaďování rodinného a pracovního života či CSR aktivit.

Učíme se od úspěšných a věříme, že sdílením zkušeností podpoříme další zaměstnavatele při prosazování work-life balance a společensky odpovědného chování v České republice.


exmo
exmo - copy
exmo - copy - copy
previous arrow
next arrow