Aperio > Kurzy > Pro rodiče (i budoucí)

Workshop Všechno má svůj čas

V tomto workshopu prozkoumáme dvě z klíčových témat, se kterými se setkávají ženy, porodní asistentky a další zúčastnění: potermínové těhotenství a postup porodu.

Nejprve se zaměříme na výzkumy v oblasti potermínového těhotenství. Podrobně vás provedu argumenty, které se používají při obhajobě indukcí porodu, a podpořím vaši sebedůvěru ve věcné diskusi o nich. Představím vám nástroje a náměty, ale i jednostranné způsoby, jak můžete vy samy zasadit semínka změny v práci porodních asistentek. V druhé části workshopu se budeme zabývat otázkou postupu porodu. Na chvíli odložíme porodnický model a zamyslíme se nad tím, co skutečně víme o postupu porodu – jak z výzkumných dat, tak z dalších zdrojů, jakými jsou zkušenosti žen a porodních asistentek. Celý workshop zakončíme pozitivně zaměřenou diskusí o tom, jak můžeme uvádět změny do praxe.


úterý 14. května 2019
cca 10 – 14 hodin
APERIO, V Luhu 6, Praha 4
Cena: 500 Kč
Koordinátorka kurzů
Milena Jeřábková
tel.: 773 644 569
e-mail: kurzy@aperio.cz
PŘIHLÁŠKA

Další přednášky Aperia v rámci festivalu Světový týden respektu k porodu

Porod OK  – Pozitivní pohled na porod se Sarou Wickham
Těhotenství OK – křest Aperio aplikace pro těhotné ženy a jejich partnery

Jak si vybrat porodnici aneb Na čem opravdu záleží

 

Více informací

Lektorka

Dr Sara Wickham PhD, RM, MA, PGCert, BA – britská porodní asistentka, autorka 15 knih, lektorka a vědkyně. Přednášela už ve více než 25 zemích a do České republiky přijíždí poprvé. Zabývá se zejména tím, jak podpořit porodní asistentky v jejich práci. Více na webu www.sarawickham.com.

Aperio
Neziskovka roku 2018
CHCI PODPOŘIT KRIZOVOU POMOC PRO RODIČE
Podpořte nás